logo-zmmborkowscy
Skontaktuj się z nami:

Obróbka wielkogabarytowa

Elementy wykorzystywane w branży przemysłowej często cechują się ponadnormowymi wymiarami. Nie każde urządzenie poradzi sobie z procesowaniem tak wymagających części. Ogromne tuleje, wały, turbiny czy korpusy maszyn wymagają równie dokładnej obróbki, co mniejsze elementy. Taką dokładność można natomiast uzyskać, wykorzystując możliwości, jakie stawia przed nami obróbka wielkogabarytowa.

Efektywna obróbka wielkogabarytowa

https://www.zmmborkowscy.pl/obrobka-wielkogabarytowa

Precyzyjna obróbka wielkogabarytowa też jest możliwa! Wszystko za sprawą zaawansowanych urządzeń dedykowanych do procesowania elementów o większych rozmiarach. Nowoczesne, wieloosiowe obrabiarki pozwalają na dokładne frezowanie, toczenie czy szlifowanie powierzchni. Konstrukcja maszyn, w tym uchwyty i zaciski, zostały wykonane w taki sposób, aby radzić sobie z ciężkimi detalami, utrzymując je w stabilnej pozycji podczas całego procesu obróbki wielkogabarytowej. Doskonałym przykładem takiego urządzenia jest nasze 5-osiowe centrum frezarsko-tokarskie OKUMA VTM1200YB przeznaczone do obróbki wielkogabarytowej elementów o średnicy do 1250 mm i maksymalnej masie do 2000 kg.

Chcesz dowiedzieć się, jak ta maszyna stale pozwala nam skutecznie realizować zlecenia na produkcję większych gabarytów? Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do sprawdzenia innych produktów: