Produkty

Koła: zębate, pasowe, łańcuchowe;
Listwy zębate;
Ślimak i Ślimacznica;
Przekładnie: zębate, ślimakowe...itd...

czytaj więcej...

Usługi

Szlifowanie: wałów, otworów, płaszczyzn, kół zębatych, wielowypustów;
Toczenie, Frezowanie, Wiercenie, Dłutowanie, Przeciąganie, Ulepszanie..itd

czytaj więcej...

Przekładnie planetarne

Elementem wyróżniającym tę przekładnię spośród podobnych rozwiązań dostępnych na rynku jest obecność powłok grafenowych na powierzchniach roboczych wszystkich jej kół zębatych.

czytaj więcej...
Mechanizmy zębate DMC 1035 Mechanizm obrotowy maszyny ZMM Borkowscy zakład pracy	Maszyny ZMM Borkowscy

O firmie


Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy Sp. J. (forma prawna spółki zmieniona z dniem 1.01.2015 r. z „Zakład Mechaniki Maszyn” S.C. Zdzisław Borkowski, Janusz Borkowski, Dorota Borkowska). ZMM Borkowscy jest firmą rodzinną działającą z powodzeniem na rynku krajowym i zagranicznym od 1983 r. Firma mieści się w nowoczesnej hali produkcyjnej (powstałej w 1997 r.) z zapleczem socjalno-biurowym we Wrocławiu przy ul. Otyńskiej 6.

Nasz zespół (30 osób) składa się z wykwalifikowanych pracowników, posiadających bogate doświadczenie inżynieryjno-produkcyjne, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Wdrożony w 2003 r. System Zarządzania Jakością zgodny z PN-EN ISO 9001:2009 zapewnia wysoki standard obsługi klienta.

Ponad 30-letnia działalności firmy potwierdza iż Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy jest godnym zaufania partnerem handlowym, którego cechuje wysoka jakość produkowanych wyrobów oraz terminowość realizacji zamówień, co zaowocowało przeprowadzoną w 2009 r. rozbudową hali produkcyjnej o dodatkowe 234 m2.

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z naszym Zakładem i dołączenia do szerokiego grona naszych Partnerów handlowych!

Z.J.D. Borkowscy

Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy Spółka Jawna | ul. Otyńska 6 | 54-426 Wrocław | tel: 713737977 i 713737976 | email: biuro@zmmborkowscy.pl